Předplatit časopis Finmag

Hospic Svatého Filipa Neri, z.s., IČO: 17884632, sídlo: Doksy

Subjekt Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. spolek. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou L 77115/MSPH. Společnost vznikla 26. 1. 2023 a sídlí na adrese Borová 470, 273 64 Doksy - Doksy. IČO společnosti je 17884632.

Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. - výpis z obchodního rejstříku k datu 12. 7. 2024

Obchodní rejstřík
RES

Základní informace o Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. - dle obchodního rejstříku

Datum vzniku a zápisu
26. 1. 2023
Název
Hospic Svatého Filipa Neri, z.s.
zapsáno 26. 1. 2023
Adresa sídla společnosti
Borová 470, 273 64 Doksy - Doksy
zapsáno 26. 1. 2023
IČO
17884632
zapsáno 26. 1. 2023
Právní forma
Spolek
zapsáno 26. 1. 2023
Spisová značka
L 77115/MSPH Městský soud v Praze
zapsáno 26. 1. 2023
Účel
Poskytování paliativní a hospicové péče. Poskytování dostupné komplexní odborné pomoci a péče nemocným v preterminálním a terminálním stadiu onemocnění, jakož i podpory jejich příbuzných, s respektem k biologickým, psychosociálním a duchovním potřebám člověka v závěrečné etapě jeho života. Osvětová činnost v problematice paliativní a hospicové péče.
zapsáno 26. 1. 2023
Název nejvyššího orgánu
Členská schůze
zapsáno 26. 1. 2023
Rizikovost společnosti Rizikovost společnosti
Co zde najdete
Kontaktní údaje
Poslední změny a události
Informace o podnikání a činnosti
Personální obsazení, vedení
Vizualizace vztahů
Hodnocení společnosti
Sídlo společnosti na mapě

Kontaktní údaje

Živé firmy

Pro tento subjekt neevidujeme žádné kontaktní údaje.

Přidat kontaktní údaje

Poslední změny a události Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. - dle obchodního rejstříku

30. 1. 2023
Zapsán skutečný majitel Valerie Eva Krejzová, jako přímý skutečný majitel; skutečný majitel podle § 4 zákona č. 3. 7/2. 02. 1. sb.
26. 1. 2023
Zapsán člen statutárního orgánu Valerie Eva Krejzová, jako předseda
26. 1. 2023
Počet členů statutárního orgánu: 1
26. 1. 2023
Zapsán způsob jednání: Předseda zastupuje spolek a činí za něj právní jednání ve všech věcech samostatně.
26. 1. 2023
Zapsán předmět činnosti: Podpora rozvoje paliativní a hospicové péče na Kladensku. Veškerá příprava, zřízení, výstavba a provozování lůžkového hospice v Doksech případně dalších podobných zařízení, jak v Doksech, tak jinde. Vytvoření podmínek pro nemocné v preterminálním a terminálním stádiu jejich onemocnění, jejich rodinám a blízkým, komplexní kvalifikovanou paliativní a hospicovou péčí, to vše s důrazem na zachování důstojnosti, mírnění bolesti všemi dostupnými prostředky moderní medicíny a zajištění, že nemocný nebude v závěru svého života osamocený. Snaha o zlepšení kvality života nemocných v posledních dnech, měsících, letech jejich života, a to jak po fyzické, tak po psychické a duchovní stránce Napomáhání důsledně v potlačování bolesti i ostatních průvodních jevů jejich onemocnění. Napomáhání v péči o blízké příbuzné a členy rodiny postižené onemocněním nebo úmrtím klienta hospice, a to především péčí po stránce psychické. Napomáhání obnovovat, podporovat a udržovat fyzickou, psychickou i sociální aktivitu nemocných. Seznamovat odbornou i laickou veřejnost s problematikou paliativní a hospicové péče (formou přednáškové činnosti, besed, výstav, benefičních akcí, spoluprací s médii atd.). Pořádání sbírek na dobročinné účely (veřejných sbírek). Konání jiných akcí za účelem získání finančních prostředků. Spolupráce s orgány státu a samosprávy, jakož i spolupráce s dalšími institucemi, spolky a obdobnými organizacemi. Provozování mobilního domácího hospice v ČR a poskytování komplexní domácí paliativní a hospicové péče o smrtelně nemocné a osoby v preterminálním a terminálním stádiu nemoci (ve vlastním sociálním prostředí klienta).

Vizualizace vztahů osob a společností - Hospic Svatého Filipa Neri, z.s.

Informace o podnikání a činnosti Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. - dle obchodního rejstříku

Předmět činnosti
Podpora rozvoje paliativní a hospicové péče na Kladensku. Veškerá příprava, zřízení, výstavba a provozování lůžkového hospice v Doksech případně dalších podobných zařízení, jak v Doksech, tak jinde. Vytvoření podmínek pro nemocné v preterminálním a terminálním stádiu jejich onemocnění, jejich rodinám a blízkým, komplexní kvalifikovanou paliativní a hospicovou péčí, to vše s důrazem na zachování důstojnosti, mírnění bolesti všemi dostupnými prostředky moderní medicíny a zajištění, že nemocný nebude v závěru svého života osamocený. Snaha o zlepšení kvality života nemocných v posledních dnech, měsících, letech jejich života, a to jak po fyzické, tak po psychické a duchovní stránce Napomáhání důsledně v potlačování bolesti i ostatních průvodních jevů jejich onemocnění. Napomáhání v péči o blízké příbuzné a členy rodiny postižené onemocněním nebo úmrtím klienta hospice, a to především péčí po stránce psychické. Napomáhání obnovovat, podporovat a udržovat fyzickou, psychickou i sociální aktivitu nemocných. Seznamovat odbornou i laickou veřejnost s problematikou paliativní a hospicové péče (formou přednáškové činnosti, besed, výstav, benefičních akcí, spoluprací s médii atd.). Pořádání sbírek na dobročinné účely (veřejných sbírek). Konání jiných akcí za účelem získání finančních prostředků. Spolupráce s orgány státu a samosprávy, jakož i spolupráce s dalšími institucemi, spolky a obdobnými organizacemi. Provozování mobilního domácího hospice v ČR a poskytování komplexní domácí paliativní a hospicové péče o smrtelně nemocné a osoby v preterminálním a terminálním stádiu nemoci (ve vlastním sociálním prostředí klienta).
zapsáno 26. 1. 2023

Personální obsazení, vedení Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. - dle obchodního rejstříku

Předseda Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. - dle obchodního rejstříku

Předseda
Valerie Eva Krejzová
Borová, 273 64 Doksy - Doksy
Den vzniku funkce: 26. 1. 2023
zapsáno 26. 1. 2023
Počet členů
1
zapsáno 26. 1. 2023
Způsob jednání
Předseda zastupuje spolek a činí za něj právní jednání ve všech věcech samostatně.
zapsáno 26. 1. 2023

Skuteční majitelé Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. - dle obchodního rejstříku

Přímý skutečný majitel; Skutečný majitel podle § 4 zákona č. 37/2021 Sb.
Valerie Eva Krejzová
Borová, 273 64 Doksy - Doksy
Automatický průpis: ano
Údaje o skutečnostech zakládajících postavení skutečného majitele:
Jiná skutečnost.
Pozice člena statutárního orgánu, obdobná pozice nebo zástupce člena.
Den, od kterého je osoba skutečným majitelem: 26. 1. 2023
zapsáno 30. 1. 2023

Hodnocení společnosti - Hospic Svatého Filipa Neri, z.s.

-
0
+

Sídlo společnosti Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. na mapě

Borová 470, 273 64 Doksy - Doksy

Údaje o Hospic Svatého Filipa Neri, z.s., Borová 470, 273 64 Doksy - Doksy, IČO: 17884632 byly staženy 12. 7. 2024 z webové stránky justice.cz a služby RES, která sdružuje několik veřejných rejstříků včetně obchodního rejstříku. Zobrazujeme pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimo jiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uvedená data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Často kladené otázky

  • Spolek Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. sídlí na adrese: Borová 470, 273 64 Doksy - Doksy.
  • Spolek Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. má IČO 17884632.
  • Spolek Hospic Svatého Filipa Neri, z.s. vznikl 26. 1. 2023.

Výběr redakce

Aktuální číslo časopisu

Předplatné časopisu Finmag

Kdy je sport skvělým byznysem a kdy ne?

Koupit nejnovější číslo