Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Do čela evropské vlády míří bavorský úředník Manfred Weber

12. 11. 2018
 9 451
10 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Já uvažování a mluvu těchto etatistů a eurosocanů nechápu.

Co znamená: "Junckerova komise byla také za mnoho posledních let asi nejpolitičtější z eurokomisí. Sama přicházela s návrhy řešení různých problémů, které Evropskou unii trápí."?

Kdo je ta paní Evropská Unie? Co ji trápí? Nebo je tím myšleno, že něco trápilo evropské byrokraty a bylo potřeba jim pomoci? Nebo je tím dokonce myšleno, že něco trápilo (i ty nedobrovolné) občany EU a že jim Juncker nějak pomohl? Třeba mně? Nebo mojí tetičce? Nevím o tom - ostatně jak by mohl Juncker vědět, co moji tetičku trápí?
Takže jsou tím myšleni ty eurobyrokrati - pak to asi dává smysl a už víme, jak palatospeak chápat.

Nahlásit
-
20
+

Diskuze

Tak tohle je fakt epesní matroš, to chci

Nahlásit

-
0
+

"Já uvažování a mluvu těchto etatistů a eurosocanů nechápu. "

- ja chápem. Väčšina ovčanov tieto kecy žerie ako ovca ďatelinu.
Palata nepresvedčuje inteligentov - presvedčuje iba voličov, dementov.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Na týchto pindách obdivujem to, že autora vôbec netrápi - že mu veria iba debili.
hmm..... v demokracii debili rozhodujú výsledok volieb, takže jasné.

Nahlásit

-
2
+

"podařilo se zvládnout dluhovou krizi nejen v Portugalsku a Irsku, ale i v Řecku, "

- fakt ??? A koľko že to robí dnes dlh Grecka v pomere k HDP ??? Aha, asi tajné.....

Nahlásit

-
5
+

Dávám bolševikovi rok, maximálně dva.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Míníte ten o starých kurvách v novém bordelu? :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Jako by to nebylo jedno, kdo nás bude ohlupovat, okrádat a šikanovat.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Trošku se nabízí ten povzdech o nových kurvách ve starém bordelu :-)

A pak též nadčasový Ronald Reagan:
„Nejděsivější slova, jaká v angličtině jsou: Jsem z vlády a přišel jsem pomoct.“

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
12
+

Já uvažování a mluvu těchto etatistů a eurosocanů nechápu.

Co znamená: "Junckerova komise byla také za mnoho posledních let asi nejpolitičtější z eurokomisí. Sama přicházela s návrhy řešení různých problémů, které Evropskou unii trápí."?

Kdo je ta paní Evropská Unie? Co ji trápí? Nebo je tím myšleno, že něco trápilo evropské byrokraty a bylo potřeba jim pomoci? Nebo je tím dokonce myšleno, že něco trápilo (i ty nedobrovolné) občany EU a že jim Juncker nějak pomohl? Třeba mně? Nebo mojí tetičce? Nevím o tom - ostatně jak by mohl Juncker vědět, co moji tetičku trápí?
Takže jsou tím myšleni ty eurobyrokrati - pak to asi dává smysl a už víme, jak palatospeak chápat.

Nahlásit

-
20
+

Že vás to ve finmagu pořád baví. Pořád ty stejné europindy.

Nahlásit

-
7
+