Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Projekt Obědy pro děti nakrmil už pětadvacet tisíc školáků

29. 12. 2018
 14 074
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Dneska musí děti čekat na chodbě, až se spolužáci nají? My jsme za komunistů měli prostě 3/4 hodiny volno. A když byly knedlíky s povidlovou omáčkou, tak jsme s radostí vynechali.
A ne, ani za komunistů nebyly obědy zadarmo.

Nahlásit
-
17
+

Diskuze

Víte pane Broži, asi bych Vám měl odpovědět citátem z filmu Postřižiny, totiž: "musíte se více snažit pane správče nebo vás vyměníme", říká Petr Čepek. V životě není nic zadarmo, pouze to zaplatí někdo jiný, a nebývá to vždy ten nejbohatší. Za komunistů jsem nikdy neměl na rozhazování, spíše naopak, ale práce mně nesmrděla a měl jsem tři "vedlejšáky" a moje žena, technická úřednice, chodila po večerech uklízet. Tak to bylo. Chtěl bych dodat, že lidé by měli být odpovědnější a pracovitější a "pardon" mohou dostat jen lidé s hendikepem. Nadávat na oligarchy nic neřeší, ti si žijí svůj život mimo naše sféry.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dožil jsem se smutné doby (za tohle jsem v 1989 nechodil zvonit klíčky) kdy děti mají hlad!
Strašné a ještě strašnější jsou tito dobrodinci Tykacove, Babišove, Bakalove a další...
Lide Český, vzpamatuje se, rozkradli nám zemi, smějí se očí ( u mně má větší úctu máma co dává svačinu i pro spolužáka než znuděná miliardářka) ... Kdy to pochopíte, tito lidé parazitují na vaší práci !!!

Nahlásit

-
0
+

Dneska musí děti čekat na chodbě, až se spolužáci nají? My jsme za komunistů měli prostě 3/4 hodiny volno. A když byly knedlíky s povidlovou omáčkou, tak jsme s radostí vynechali.
A ne, ani za komunistů nebyly obědy zadarmo.

Nahlásit

-
17
+