Diskuze: Postavte se epidemii čelem. Natáhněte bačkory, abyste nenatáhli bačkory

1. 3. 2021
 7 162
1 komentář

Přihlášení do diskuze

Diskuze

To že lidé se symptomy brázdí ulice je možná příčinou několika věcí, kromě potřeby příjmu :
A) Obvodní lékaři často nekomunikují elektronicky a dovolat se tam je taky problém. Dají vám neschopenku bez půldenního posezení v čekárně? Leckde to tak nefunguje.
B) Na testy si taky počkáte, a to na mrazu. Byl to opruz i v září, a to bylo teplo a člověku bylo dobře.

O tom jak a proč se coovid šíří, tak jak se šíří, panuje víc spekulací než fakt. Stejně tak účinnost vakcíny versus mutace a nakonec tady máme problém nespolehlivosti testů (false positives u některých metod).
Taky bych nepodceňoval finanční incetivy zdravotnických zařízení, vše klasifikovat jako coovid.
A pak tady máme novinářské žně kolem coovidu, který může mít psychosomatický dopad.

Takže statistiky, pokud vůbec existují (veřejně), můžou být dosti závádějící. Např. úmrtí se chřipkou možná měli jiná kritéria klasifikace než úmrtí s coovidem.

Buď jak buď, stejně si s tím nakonec bude muset poradit skupinová imunita. Vakcinace jí s tím (možná) pomůže.

Poslední náznaky hovoří o souvislosti mezi vysokým počtem úmrtí a obezitou. Což může být náš případ a důvod tak vysokých úmrtí. Další důvod možná nedostatečná nebo nevhodná léčba viz. brainstorming lékařů na facebooku.

Tím nechci omlouvat ten vladní chaos a neschopnost. Babiše bych se taky rád zbavil. Na druhou stranu, když si někoho vezme do hledáčku CNN, začal bych být ostražitý. Jen co Biden usedl na trůn, CDC změnilo metodiku testování a CNN přestalo vyřvávat, jak vláda vraždí američany.

Nahlásit

-
0
+