Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Vizualizace obchodních vztahů (firmy i osoby)

V byznyse se vyplatí znát svoje partnery. Díky datům z obchodního rejstříku a vizualizaci vztahů firem a osob můžete snadno zjistit, že v podnikání potenciálního partnera něco nesedí? Nebo naopak to, že třeba máte společného víc, než byste čekali: vizualizace obchodních vztahů vám na pár kliků může odhalit nový byznysový potenciál. Vizuální obchodní rejstřík ukazuje, kdo zastává jakou pozici v konkrétní společnosti, kdo je skutečný majitel, vizualizuje vztahy a vazby mezi firmami a lidmi, umí ukázat i jejich minulá angažmá ve firmách.

Tak jako ostatní rejstříky zveřejňované na našem webu, je i Vizuální rejstřík firem / Vizuální obchodní rejstřík jenom informativní. Provozovatel neručí za to, že zobrazené informace jsou úplné, bezchybné a stoprocentně aktuální. Informace si vždy ověřte ve Veřejném rejstříku na justice.cz, případně v registru ARES na ares.gov.cz. Zobrazujeme pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce.

Jak vypadá náš vizuální obchodní rejstřík?

Vizualizace obchodních vztahů (firmy i osoby)

Vizualizace vztahů osob a společností

Ukázka náhledového grafu vizualizace vztahů společnosti NextpageMedia s.r.o. Na graf můžete kliknout a prozkoumávat další vazby a vztahy osob i firem.

Vizualizace obchodních vztahů (firmy i osoby)

Intuitivní rozhraní umožňuje prozkoumávat jednotlivé uzly - rozbalovat je, schovat je apod. Součásti je přehledná legenda nebo časová osa mapující změny od založení subjektu.

V rejstříku nejčastěji hledáte tyto firmy

Aktuální číslo časopisu

Předplatné časopisu Finmag

Věda je byznys –⁠ byznys je věda

Koupit nejnovější číslo