Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Volkswagen rozšiřuje benefity pro všechny své modely o výjimečnou nabídku financování

Protext
Protext
28. 2. 2024
Tiskové zprávy
Volkswagen rozšiřuje benefity pro všechny své modely o výjimečnou nabídku financování
Zdroj: Protext

Praha 28. února 2024 (PROTEXT) - Volkswagen připravil ve spolupráci s Volkswagen Financial Services několik zásadních novinek, které jsou velmi zajímavé zejména pro soukromé zákazníky. Bez žádného „ale“ mohou využít všech benefitů například u nejoblíbenějšího SUV značky Volkswagen, nového modelu Tiguan, který právě přichází na trh, a ušetřit tak až 220 tisíc korun! 

„Novinkou u značkového úvěru od Volkswagen Financial Services je varianta s nulovým úrokem bez jakýchkoliv dalších podmínek,“ říká Jakub Šebesta, vedoucí divize Volkswagen. „Úvěr je ideální pro zákazníky, kteří mají k dispozici celou částku na pořízení vozu, ale chtějí využít současné stále ještě zajímavé úroky např. na termínovaných vkladech. V tom případě si vezmou náš značkový úvěr na dva roky s akontací 60 % a poslední nerovnoměrnou splátkou např. 10 V měsíčních splátkách 12 833 Kč je přitom zahrnut servis na 5 let / 60 000 km, havarijní pojištění včetně pojištění skel, povinné ručení, a navíc lze nově úvěr zkombinovat se všemi dalšími benefity.“

Při využití všech benefitů např. pro nový Tiguan může s tímto balíčkem celková výhoda dosáhnout až 220 000 Kč! 

Také pro zákazníky, kteří si přejí vůz Volkswagen financovat delší dobu, nabízí Volkswagen Financial Services velmi atraktivní novinku – úvěr s akčním úrokem jen 2,9 %! V tomto případě činí např. při akontaci 50 %, délce úvěru 4 roky a poslední nerovnoměrné splátce 10 % měsíční splátka na nový Tiguan People jen 9 753 Kč. Stejně jako v předchozím případě produkt obsahuje servis na 5 let / 60 000 km (co nastane dříve), havarijní pojištění včetně pojištění skel, povinné ručení a lze jej zkombinovat se zvýhodněním za protiúčet a dalšími benefity.

 

„Články označené PROTEXT přebíráme ze stejnojmenné služby agentury ČTK, nejsou součástí redakčního obsahu webu Peníze.cz. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a nese odpovědnost za její obsah. ČTK v podmínkách služby uvádí, že nezveřejní informace, které by byly v rozporu se zákonem nebo by mohly být způsobilé porušit práva třetích osob na ochranu osobnosti, případně jiná zákonem chráněná práva třetích osob.“

Jak jde dohromady byznys a medicína? Dočtete se v novém Finmagu

Je medicína byznys? Jak pro koho. „Frustraci mladých lékařů chápu. Nemají ani na chůvu, aby jim pohlídala děti, když pracují,“ říká přednosta chirurgické kliniky Robert Lischke.

Finmag předplatnéZdroj: Finmag

MEDICÍNA A BYZNYS

Jak venkovští praktici nepřicházejí o iluze • Ženy mění medicínu • Nejstarší pražská nemocnice objektivem Alžběty Jungrové • Nejdražší léky na světě • Obézních přibývá, Česko dohání USA.

BYZNYS JE HRA

„Investice do umění se do tabulek nevtěsná,“ říká Pavlína Pudil z Kunsthalle • Nejdražší materiál roku 2023? Hrst štěrku z vesmíru za miliardu dolarů • Ekologie musí být podle Tomáš Nemravy, výrobce dřevěných domů, ekonomická.

Sdílejte

Daňové přiznání online

Aktuální číslo časopisu

Předplatné časopisu Finmag

Věda je byznys –⁠ byznys je věda

Koupit nejnovější číslo