Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Články na téma: preference

Elektromobil do firmy? Motivujeme lidi cenou, říká šéf dealerského prodejeBrandInsight

Elektromobil do firmy? Motivujeme lidi cenou, říká šéf dealerského prodeje

Proč během pandemie covidu vzrostla obliba ojetých vozidel? Jaký přístup mají firmy ke služebním elektromobilům a jaký význam mají státní dotace pro podnikatele při nákupu elektroaut? Na tyto a další otázky odpovídá v rámci speciálního projektu Finmagu Podnikavé Česko vedoucí dealerského prodeje Volkswagen Financial Services Jiří Olša.

Radim Zelený12. 9. 2023
Kdo půjde s Babišem? Nehlaste se všichni
 10 490

Kdo půjde s Babišem? Nehlaste se všichni

Příští koalici bude po volbách skládat Andrej Babiš. Není jisté, zda se mu to podaří. Je však jasné, že na to dostane hromadu času a že ho Miloš Zeman bude ve Strakově akademii držet tak dlouho, jako to bude možné.

Pavel Jégl21. 9. 2021
Česko zůstane Babišovo. Covidovému zmaru navzdory
 9 686

Česko zůstane Babišovo. Covidovému zmaru navzdory

Covidová pandemie prošla Českem drsněji než v jiných zemích. S víc než 30 tisíci mrtvými jsme v přepočtu na milion obyvatel v nejhorší světové pětce (pátí za Peru, Maďarskem, Bosnou a Hercegovinou a Severní Makedonií). V nadúmrtí během pandemie, tedy počtu mrtvých nad běžný roční průměr, pak 15. nejhorší. Ani tahle katastrofální čísla ale volby zjevně nerozhodnou.

Petr Fischer9. 9. 2021
Jak předpovědět, že zchudneme? Těžko!

Jak předpovědět, že zchudneme? Těžko!

Ekonomové už několikátým rokem dostávají co proto. Prý nepředpověděli finanční ani dluhovou krizi, tedy současné chudnutí vyspělého světa. Vypadá to, že si na ně celý svět „zasedl“. Jak jinak si totiž vysvětlit třeba to, že obdobně nejsou káráni politologové? Ti přece též nepředpověděli letošní „arabské jaro“.

Lukáš Kovanda14. 11. 2011