Jitka Šorfová

Jitka Šorfová
Kontaktujte autora
Vystudovala hospodářskou politiku a ekonomickou žurnalistiku na VŠE v Praze. Profesionální tanečnice a choreografka (například StarDance 2010 a 2013). Vedle psaní především vyučuje tanec děti i dospělé.
Deklarace odpovědného podnikání rozdala první Zlaté vážky BrandInsight

Deklarace odpovědného podnikání rozdala první Zlaté vážky

Popularizovat téma zaměstnávání hendikepovaných občanů a odměnit ty, kteří v Česku rozvíjejí, podporují a kultivují sociální podnikání. To je cíl národních cen za sociální podnikání Zlatá vážka. První ročník už má své vítěze.

15. 11. 2023
Z nuly na 300 milionů za čtyři roky. Zažít si to může každý, nabádá šéf KulinyBrandInsight
 60 972

Z nuly na 300 milionů za čtyři roky. Zažít si to může každý, nabádá šéf Kuliny

Od začátku minulého roku se potýkáme s problémy, které jsme si minimálně v Evropě neuměli představit. Válka, rapidně zdražující energie a dvojciferná míra inflace, spojená s vysokými úrokovými sazbami a významnou změnou spotřebitelského chování. Jednou z firem, která dokázala v tomto náročném období uspět, je Kulina Group. Tomu však předcházel velký pád.

24. 10. 2023
Chceme mezi špičku, říká o nové penzijní společnosti Simpartlová
 9 953

Chceme mezi špičku, říká o nové penzijní společnosti Simpartlová

„Chceme penzijko přiblížit mladším lidem v produktivním věku, udělat ho přitažlivější, hravější. Chceme, aby ho vnímali jako důležitou investici do své budoucnosti,“ říká v pokračování Finmag podcastu Lucie Simpartlová, šéfka Partners investiční společnosti.

18. 1. 2022
Chceme za vás investovat miliardu ročně, říká šéf finGOOD

Chceme za vás investovat miliardu ročně, říká šéf finGOOD

Před dvěma lety se Vít Endler postavil do čela tehdy málo známé crowdfundingové platformy finGOOD. Minulý rok s ním fintechový startup navzdory covidu vyrostl o 150 procent a letos má namířeno k metě 800 procent.

18. 11. 2021