Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Youth Prague z.s., IČO: 19349467, sídlo: Přerov

Subjekt Youth Prague z.s. spolek. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou L 20832/KSOS. Společnost vznikla 3. 6. 2023 a sídlí na adrese Pod Zahradami 230/3, 751 24 Přerov - Přerov XI-Vinary. IČO společnosti je 19349467.

Youth Prague z.s. - výpis z obchodního rejstříku k datu 25. 6. 2024

Obchodní rejstřík
RES

Základní informace o Youth Prague z.s. - dle obchodního rejstříku

Datum vzniku a zápisu
3. 6. 2023
Název
Youth Prague z.s.
zapsáno 3. 6. 2023
Adresa sídla společnosti
Pod Zahradami 230/3, 751 24 Přerov - Přerov XI-Vinary
zapsáno 3. 6. 2023
IČO
19349467
zapsáno 3. 6. 2023
Právní forma
Spolek
zapsáno 3. 6. 2023
Spisová značka
L 20832/KSOS Krajský soud v Ostravě
zapsáno 3. 6. 2023
Účel
Účel spolku spočívá v podpoře mezinárodní spolupráce a vzdělávání především marginalizované mládeže s cílem rozvíjet je v oblasti aktivního občanství, digitalizace a ekologie. Spolek klade důraz na posilování dovedností a schopností mladých lidí, aby se stali zodpovědnými a angažovanými občany, kteří přispívají ke zlepšení společnosti a ochraně životního prostředí. Skrze různé vzdělávací programy, workshopy a projekty, spolek pomáhá mladým lidem získat nezbytné znalosti a dovednosti v oblastech, jako jsou digitální technologie, udržitelnost a sociální zodpovědnost, které jim umožní aktivně se podílet na budování udržitelného a inkluzivního světa.
zapsáno 3. 6. 2023
Název nejvyššího orgánu
Valná hromada
zapsáno 3. 6. 2023
Rizikovost společnosti Rizikovost společnosti
Co zde najdete
Kontaktní údaje
Poslední změny a události
Informace o podnikání a činnosti
Personální obsazení, vedení
Vizualizace vztahů
Hodnocení společnosti
Sídlo společnosti na mapě

Kontaktní údaje

Živé firmy

Pro tento subjekt neevidujeme žádné kontaktní údaje.

Přidat kontaktní údaje

Poslední změny a události Youth Prague z.s. - dle obchodního rejstříku

5. 6. 2023
Zapsán skutečný majitel Bc. Martin Lukáč, jako přímý skutečný majitel; skutečný majitel podle § 4 zákona č. 3. 7/2. 02. 1. sb.
3. 6. 2023
Počet členů statutárního orgánu: 1
3. 6. 2023
Zapsán člen statutárního orgánu Bc. Martin Lukáč, jako předseda
3. 6. 2023
Zapsán způsob jednání: Předseda jedná za spolek samostatně. Předseda za spolek navenek vystupuje, podepisuje a sjednává platné závazky, své oprávnění může plnou mocí jednorázově přenést na další osobu.
3. 6. 2023
Zapsán předmět činnosti: Hlavní činnost Spolku směřuje k uskutečnění účelu v čl. 3, co by společného zájmu jeho členů. Tento účel je naplňován zejména prostřednictvím: a) Organizace vzdělávacích programů a workshopů pro marginalizovanou mládež zaměřených na aktivní občanství, digitální dovednosti a ekologii. b) Poskytování mentorství a poradenství pro mladé lidi, aby rozvíjeli své dovednosti a zodpovědné občanství. c) Spolupráce s mezinárodními partnery a organizacemi pro sdílení zkušeností, nápadů a osvědčených postupů v oblasti vzdělávání a mládeže. d) Podpora a realizace projektů, které přispívají k ochraně životního prostředí a propagaci udržitelných postupů. e) Vytváření sítě mladých lidí, kteří se podílejí na aktivitách spolku a podporují se navzájem ve svém osobním a profesním růstu. f) Organizace akcí, setkání a konferencí s cílem podporovat diskusi a spolupráci mezi mladými lidmi, odborníky a zúčastněnými stranami v oblasti občanství, digitalizace a ekologie. g) Zajišťování finančních zdrojů a materiální podpory pro realizaci projektů a aktivit spolku prostřednictvím grantů, sponzorství a dalších forem podpory.Rozvoj dovedností mladých lidí v oblasti sociální zodpovědnosti, komunikace a vedení týmů, které jim pomohou stát se lídry v oblastech, jako jsou udržitelnost a aktivní občanství. h) Propagace hodnot tolerance, solidarity a inkluze v rámci aktivit spolku, aby se mladí lidé naučili respektovat a spolupracovat s různorodými skupinami lidí. i) Sledování a hodnocení dopadu aktivit spolku na účastníky, komunity a širší společnost, aby bylo možné přizpůsobit strategie a programy pro dosažení maximálního účinku.

Vizualizace vztahů osob a společností - Youth Prague z.s.

Informace o podnikání a činnosti Youth Prague z.s. - dle obchodního rejstříku

Předmět činnosti
Hlavní činnost Spolku směřuje k uskutečnění účelu v čl. 3, co by společného zájmu jeho členů. Tento účel je naplňován zejména prostřednictvím: a) Organizace vzdělávacích programů a workshopů pro marginalizovanou mládež zaměřených na aktivní občanství, digitální dovednosti a ekologii. b) Poskytování mentorství a poradenství pro mladé lidi, aby rozvíjeli své dovednosti a zodpovědné občanství. c) Spolupráce s mezinárodními partnery a organizacemi pro sdílení zkušeností, nápadů a osvědčených postupů v oblasti vzdělávání a mládeže. d) Podpora a realizace projektů, které přispívají k ochraně životního prostředí a propagaci udržitelných postupů. e) Vytváření sítě mladých lidí, kteří se podílejí na aktivitách spolku a podporují se navzájem ve svém osobním a profesním růstu. f) Organizace akcí, setkání a konferencí s cílem podporovat diskusi a spolupráci mezi mladými lidmi, odborníky a zúčastněnými stranami v oblasti občanství, digitalizace a ekologie. g) Zajišťování finančních zdrojů a materiální podpory pro realizaci projektů a aktivit spolku prostřednictvím grantů, sponzorství a dalších forem podpory.Rozvoj dovedností mladých lidí v oblasti sociální zodpovědnosti, komunikace a vedení týmů, které jim pomohou stát se lídry v oblastech, jako jsou udržitelnost a aktivní občanství. h) Propagace hodnot tolerance, solidarity a inkluze v rámci aktivit spolku, aby se mladí lidé naučili respektovat a spolupracovat s různorodými skupinami lidí. i) Sledování a hodnocení dopadu aktivit spolku na účastníky, komunity a širší společnost, aby bylo možné přizpůsobit strategie a programy pro dosažení maximálního účinku.
zapsáno 3. 6. 2023

Personální obsazení, vedení Youth Prague z.s. - dle obchodního rejstříku

Statutární orgán Youth Prague z.s. - dle obchodního rejstříku

Předseda
Bc. Martin Lukáč
Pod Zahradami, 751 24 Přerov - Přerov XI-Vinary
Den vzniku funkce: 3. 6. 2023
zapsáno 3. 6. 2023
Počet členů
1
zapsáno 3. 6. 2023
Způsob jednání
Předseda jedná za spolek samostatně. Předseda za spolek navenek vystupuje, podepisuje a sjednává platné závazky, své oprávnění může plnou mocí jednorázově přenést na další osobu.
zapsáno 3. 6. 2023

Skuteční majitelé Youth Prague z.s. - dle obchodního rejstříku

Přímý skutečný majitel; Skutečný majitel podle § 4 zákona č. 37/2021 Sb.
Bc. Martin Lukáč
Pod Zahradami, 751 24 Přerov - Přerov XI-Vinary
Automatický průpis: ano
Údaje o skutečnostech zakládajících postavení skutečného majitele:
Jiná skutečnost.
Pozice člena statutárního orgánu, obdobná pozice nebo zástupce člena.
Den, od kterého je osoba skutečným majitelem: 3. 6. 2023
zapsáno 5. 6. 2023

Hodnocení společnosti - Youth Prague z.s.

-
0
+

Sídlo společnosti Youth Prague z.s. na mapě

Pod Zahradami 230/3, 751 24 Přerov - Přerov XI-Vinary

Údaje o Youth Prague z.s., Pod Zahradami 230/3, 751 24 Přerov - Přerov XI-Vinary, IČO: 19349467 byly staženy 25. 6. 2024 z webové stránky justice.cz a služby RES, která sdružuje několik veřejných rejstříků včetně obchodního rejstříku. Zobrazujeme pouze údaje, které byly zveřejněny na základě zákona v různých rejstřících. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na této stránce. Vydavatel tímto způsobem zpracovává osobní údaje v souladu s čl. 6 odst. 1 odst. f) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů, tedy pro účely oprávněných zájmů uživatelů této webové služby, která umožňuje, mimo jiné, vyhledávání v rejstřících z jednoho místa, aniž by údaje z těchto rejstříků sdružovala.

Pokud jste na našich stránkách objevili, že uvedená data neodpovídají realitě, zkontrolujte prosím nejdříve, zda chyba není přímo v příslušném zdrojovém rejstříku. Pokud je, obraťte se s žádostí o opravu dat na příslušnou instituci uvedenou na této stránce. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.

Často kladené otázky

  • Spolek Youth Prague z.s. sídlí na adrese: Pod Zahradami 230/3, 751 24 Přerov - Přerov XI-Vinary.
  • Spolek Youth Prague z.s. má IČO 19349467.
  • Spolek Youth Prague z.s. vznikl 3. 6. 2023.

Výběr redakce

Aktuální číslo časopisu

Předplatné časopisu Finmag

Věda je byznys –⁠ byznys je věda

Koupit nejnovější číslo